Krúžky
Ponuka v šk. roku 2023/2024
Pedagóg | Názov krúžku | Pre | Deň | Hodina |
---|---|---|---|---|
Schuchmannová, Adriana Harmatová, Viera |
Margarétky - spevácky zbor | 1. - 5. ročník | utorok | 13.30 - 14.15 |
Kajtor, Richard | Basketbal | 2. stupeň | utorok | 14.30 - 16.30 |
Kajtor, Richard | Basketbal | 1. - 2. ročník | streda | 13.50 - 14.50 |
Kajtor, Richard | Basketbal | 3. - 4. ročník | piatok | 15.00 - 17.00 |
Mrázová, Ľubica | Výtvarný krúžok | 1. stupeň | streda | 13.30 - 15.30 |
Virágová, Monika | Zábavné písanie a čítanie na tabletoch | 1.A | utorok | 13.30 - 14.30 |
Trávničková, Nela | Literárny krúžok | 2.B | pondelok | 12.45 - 13.45 |
Kamocsaiová, Gabriela | Tvorivé dielne | 3.B | streda | 13.00 - 15.00 |
Kučerová, Silvia | Cvičenia z MAT a SJL | 4.B | streda | 13.00 - 15.00 |
Kučerová, Silvia | Krúžok Handmade | 4.B | utorok | 13.00 - 15.00 |
Ďurčová, Katarína | Divadelníček | 1. - 4. ročník | pondelok | 13.30 - 14.30 |
pán Berkes | Šachový krúžok | 1. - 9. ročník | streda | 15.00 - 16.00 |
Balázsová, Katarína | Minivolejbal | 4. - 5. ročník | štvrtok | 16.00 - 18.00 |
Balázsová, Katarína | Volejbal | 6. - 9. ročník | utorok | 16.00 - 18.00 |
Frühaufová, Helena | Matematický krúžok | 9. ročník | utorok | 13.30 - 14.30 |
Mrázová, Ľubica Kamocsaiová, Gabriela |
Arttex - keramika | 2. stupeň | pondelok | 13.30 - 15.30 |
Töltésyová, Monika | Biologický krúžok | 2. stupeň | streda | 14.00 - 15.00 |
Jobbágyová, Ágnes | Mladý programátor | 2. stupeň | pondelok | 13.45 - 14.45 |
Mrázová, Ľubica | Výtvarný krúžok | 2. stupeň | utorok | 13.30 - 15.30 |
Erdélyiová, Annamária | Dielňa malých majstrov | 2. stupeň | utorok | 13.30 - 14.30 |
Erdélyiová, Annamária | Matematický krúžok | 5. ročník | piatok | 12.30 - 13.30 |
Sedláčková, Ingrid | Kondície zo slov. jazyka | 9.A | streda | 13.30 - 14.30 |
Šallai, Zuzana | Dejepisný krúžok | 2. stupeň | utorok | 13.45 - 14.45 |
Dobrovická, Želmíra | Mladý chemik | 9. ročník | streda | 13.30 - 14.30 |
Baštrnáková, Stavrula | Matematické cvičenia | 9.APA | štvrtok | 13.45 - 15.45 |
Profantová, Marta | Kondičné cvičenia zo SJL | 2. stupeň | pondelok | 13.45 - 14.45 |
Blahovicsová, Monika | Kondičné cvičenia zo SJL | žiaci z Ukrajiny | štvrtok | 13.30 - 14.30 |