FUN DAY

25.03.2023

FUN DAY, z angličtiny zábavný deň a v našom preklade Deň otvorených dverí, bol naozaj plný zábavy. V rôznych zákutiach našej školy čakali na našich hostí zábavné úlohy, tvorivé a športové činnosti a rôzne hry. A kto boli naši hostia? Všetci, ktorí si chceli pozrieť našu školu, porozprávať sa o zápise do prvého ročníka, zistiť, aká je naša škola, alebo sa len zabaviť. Rodičia a budúci školáci sa mohli vyšantiť v telocvični, vyrobiť si hlinenú kraslicu, vytvoriť si obrázky so zázračnou penou, zahrať sa s legom, tancovať, spievať a doprevádzať sa na hudobnom nástroji, vyskúšať si netradičné pokusy, či vytvoriť si jarného trávového ježka. Jedna aktivita lepšia ako druhá. Zábava sa končila pri zajačikoch, ktoré rozdávali šikovným deťom odmeny. A odmenou pre rodičov bol radostný smiech ich detí, pohoda a dobrá nálada.

Veľká vďaka každému, kto sa o túto atmosféru postaral a ešte väčšia rodičom s deťmi, ktorí prišli a zdieľali s nami spoločné zážitky.