Nočná školská misia

16.10.2022

Kto by si bol pomyslel, že spať v škole bude také úžasné! Prežili sme noc plnú zábavy a prekvapení. Večer začal tvorivými dielničkami, po ktorých sme si dali výbornú pizzu. Aby nám lepšie trávilo, pani učiteľka nám prečítala peknú rozprávku. Po nej sme už netrpezlivo čakali na hľadanie školského pokladu. Kráčali sme chodbami školy iba za svetiel našich bateriek a čítali sme inštrukcie, ktoré nás priviedli k pokladu. Po vyrieknutí čarovnej formulky sme si poklady otvorili a tešili sme sa z malých prekvapení. Nakoniec sme všetci vliezli do spacákov a pani vychovávateľka nám pustila skvelý film, pri ktorom nesmeli chýbať pukance. Noc sme spoločne zvládli a ráno nás už čakali chutné raňajkové bufetové stoly. Bolo nám ľúto, že musíme ísť domov, pretože sme sa spolu cítili ako jedna veľká rodina. Tešíme sa nabudúce!