MY sme škola - tesne pred cieľom

06.05.2023

Posledné školenie v rámci projektu MY sme škola za nami. Naši učitelia získali ďalšie tri zaujímavé tipy, ako aktivizovať žiakov. "Veľvyslanci" im ukázali, ako priniesť na hodinu nové učivo a sprostredkovať ho žiakom dvoma rozličnými prístupmi. "Slovný tenis" zas pomôže pri akčnom zopakovaní učiva na začiatku hodiny a "Poza chrbát"? Tam si decká okrem rovesníckeho učenia otestujú svoju schopnosť dávať presné inštrukcie. Už sa tešíme, čo na nové aktivity povedia vaše deti. A vlastne, prečo iba deti?

Ak máte chuť a čas, vbehnúť spolu s nami a Dávidom do cieľa projektu MY sme škola a skúsiť niektoré z nových techník na vlastnej koži spolu s vašimi deťmi, pozývame vás 15.6. od 16,00 do 19,00 na komunitnú akciu, kde si skúsite uniknúť zo vzdelávacej escape room, alebo možno spomínaných Veľvyslancov. Veríme, že to bude krásna bodka za za týmto inšpiratívnym projektom.

Ďakujeme Nadačný fond Telekom pri Nadácii Pontis za finančnú podporu projektu.