Lyžiarsky výcvik

22.02.2024

V nedeľu, 11. februára, sa skvelá parta 55 žiakov a 5 pedagógov z našej školy nedala znechutiť dažďom, ktorý nás sprevádzal na ceste do lyžiarskeho strediska Skalka Aréna pri Kremnici. V noci primrzlo a my sme mohli zahájiť lyžiarsky výcvik. Pokročilí brázdili zasnežené zjazdovky, začiatočníci sa zoznámili so základmi lyžovania. Počas týždňa všetci nadobudli nové zručnosti. Večery patrili zábavným programom v podaní neúnavných lyžiarov. Do programu sme pridali aj obľúbený turnaj v stolnom tenise a v Človeče, nehnevaj sa. V závere nám bola zadosťučinením žiadosť žiakov, aby tento týždeň neskončil. Čas napriek tomu plynul a my sme sa museli vrátiť domov, no pekné chvíle ostávajú natrvalo zapísané v spomienkach.