BLAHOŽELÁME!

Dnešný deň sa niesol v trochu netradičnom - oneskorenom, ale o to srdečnejšom odovzdávaní cien:

Najlepší pedagóg roka 2019. Zo srdca blahoželáme a zároveň ďakujeme pani učiteľke PaedDr. Monike Töltésyovej za jej prácu pre našu JAKomensky.

SOVO(no)VINKY

• Skrášlime školu Skrášlime školu

Ako sme na Deň Zeme urobili niečo pre seba...a musím podotknúť, že neustále pracujeme a skrášľujeme a tešíme sa, kedy to všetko uvidíte naživo. Vaše pani učiteľky, učitelia, vychovávateľky a ujo vychovávateľ.

• Rozhodnutie.. Rozhodnutie..

Minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky podľa § 150 ods. 8 zákona č.245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov vznení neskorších predpisov (ďalej len „školský zákon“) Viac TU: Rozhodnutie.pdf

• Úprimné ďakujeme! Úprimné ďakujeme!

Naša pani vychovávateľka Katka Balázsová a pani učiteľka Silvia Kučerová šijú rúška. “V rámci odpočinku medzi upratovaním a varením šijem rúška do nemocnice . Super pocit,že za úprimné ďakujeme, môžem pomôcť,kde to momentálne veľmi potrebujú. Ušitá ďalšia dávka!

• Ženy majú dnes sviatok! Ženy majú dnes sviatok!

Komenského druháci sa stretli na Klapkovom námestí, aby pripomenuli okoloidúcim mamám, babkám, tetám,sestrám, dievčatám, kamarátkam, teda všetkým ŽENÁM svoj sviatok s blahoželaním a s kvietkom v ruke. Prekvapení, radostí, úsmevov a poďakovaní nemalo konca kraja.

• OK volejbal OK volejbal

Predstavujeme Vám naše víťazky! Opäť super správy! Oslavujeme 1.miesto v okresnom kole vo volejbale. Dievčatám gratulujeme a ďakujeme za parádnu reprezentáciu a zároveň držíme palce na krajskom kole. Pánovi učiteľovi Sudorovi ďakujeme za prípravu.

• Beseda Beseda

Piatkové popoludnie s pani spisovateľkou Máriou Vrkoslavovou a jej čokoládovým Gordonom

• Keď empatia zvíťazila! Keď empatia zvíťazila!

...prišla stuhou previazaná škatuľka... a v nej bola, bola bola...bolo Ocenenie pre Mattea a jeho triedu...pamätáte sa? DETSKÝ ČIN ROKA !

• Finalisti sú známi! Finalisti sú známi!

Poďte sa s nami zapojiť do súťaže a podporte svojich kamarátov a ich detské výtvory! Lajkovať kresby môžete do 26.3.2020 do 12:00...

• OLYMPIÁDA Z NEMČINY HLÁSI ÚSPECH! OLYMPIÁDA Z NEMČINY HLÁSI ÚSPECH!

Krajské kolo NEJ, Lara Keller 7.A, kategória 1C, 3.miesto. Srdečne blahoželáme! Pripravovala p.uč. Kasztová

• Hodiny v Osmijankovej literárnej záhrade Hodiny v Osmijankovej literárnej záhrade

...hodiny v Osmijankovej literárnej záhrade plné veršíkov, záhad, poznania seba  a literárnych hrdinov. Všetko v nás zanechalo stopu a semienka lásky ku knihám boli zasadené.

<< 1 | 2

ELEKTRONICKÁ